• yeda alüminyum
  • yeda alüminyum kurumsal
  • yeda alüminyum faaliyetlerimiz
  • yeda alüminyum projeler
  • yeda alüminyum referanslar
  • yeda alüminyum talep formu
  • yeda alüminyum iletişim
Fotoselli Kapı Sistemleri - Garaj Kapıları - Endüstriyel Kapılar


Fotoselli Kapı Sistemleri


fotoselli kapı sistemleriModern yapıların yanı sıra daha klasik yada eski binaların kapı girişleri için de uygun olan, özellikle gün içerisinde fazla sayıda insanların giriş çıkış yaparak güvenlik zafiyeti oluşturan ve kapıların açık kalma riskinin olduğu mekanlar için uygun olan Fotoselli kapı Modelleri, teknolojinin bizlere sunduğu nimetlerin başında gelen ve tamamen endüstriyel üretim olan seçenekler arasında yer almaktadır. Pek çok avantaji üzerinde barındıran, kolay montaj özelliği, kırılmayan yapısı, estetik görünümü ile büyük ilgi uyandıran bu ürünlerin tasarım, imalat ve montajını gerçekleştiren firmamız, Fotoselli Kapı İmalatçiları içerisinde kaliteden ödün vermeyen yapısı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve zengin ürün yelpazesi ile farkını ortaya koyar.
Kullanılacağı alanların yapısına göre üç farklı seçenekte üretilen, büyük geçiş kolaylığı ve konforu sağlayan bu ürünlerin birincisi Tek Kanatlı Fotoselli Kapı Çesitleridir. Daha küçük mekanlar için tasarlanan ve tek bir kanattan oluşan bu kapı seçeneği tek tarafa otomatik olarak açılan yapısı ile alanlara prestij ve kolay kullanım özelliği katar.İkinci ürün gurubu ile Çift Kanatlı Fotoselli Kapılar, bir başka deyişle Iki Kanatlı Fotoselli Kapı seçenekleridir. Hastane, alışveriş merkezi gibi büyük ve insan yoğunluğunun fazla oldugu alanlar için üretilen bu seçenekler, aynı anda iki zıt yöne açılan ve birkaç kişinin aynı anda geçisine olanak sağlayan ürün çesididir. Bir de üçüncü gurup vardı ki en kısıtlı alanlar için tercih edilen ve mekandan tasarruf sağlamak için üretilen Teleskopik Fotoselli Kapı olarak adlandırılır ve bunlar hem dekoratif hem de fonksiyonel olan çesididir.
Endüstriyel kapı seçeneklerinin tasarım, imalat ve montajini gerçekleştiren saygın kuruluşlardan bir tanesi olan, hem zengin ürün yelpazesi hem kaliteden ödün vermeyen yapısı hem de Fotoselli Kapı Fiyatları ile ön plana çıkan firmamız, pek çok açıdan tercih önceliği sağlar.

Garaj Kapıları

garaj kapılarıEv yada is yerlerinde araçlarimizin güvenligini birinci dereceden saglayan alanlardan olan garajlar için ürettigi kapi çözümleri ile sektörünün en kaliteli hizmetlerini ve en avantajli seçeneklerini sunan kurulusumuz; endüstriyel üretim yada geleneksel Garaj Kapi Çesitleri ile gece gündüz otomobil ve diger araçlarinizin emniyetini saglamaktadir. Ebat, sekil yada desen sinirlamasi bulunmayan, kullanilacagi alanlarin mimari, dekorasyon, genislik ve sinifina uygun Garaj Kapisi Modelleri tasarlayan kurulusumuz, sayisiz renk ve tasarim seçenegi ile alaninin en genis yelpazeli ürün listesine sahip firmalarindan bir tanesidir. 

Garaj Kapisi Fiyatlari konusunda müsterilerini asla üzmeyen, sundugu uygun ödeme kosullari ve cazip seçeneklerle büyük memnuniyet saglayan kurulusumuz, Garaj Kapisi Imalatçilari içerisinde hem bu yönü hem de kaliteden asla ödün vermeyen ve tamamen müsteri memnuniyetine odaklanan yapisi ile tercih önceligi olusturur. Manuel olarak idare edilen seçeneklerinin yerini yavas yavas endüstriyel tasarimlarin almaya basladigi bu alanda, sayisiz ürün seçenegi ile garajlarinizin güvenli bir ortam haline gelmesini saglayan firmamiz, yürüttügü hizmet politikalari ile büyük basari saglamaktadir.

Endüstriyel Kapılar

endüstriyel kapılarEndüstriyel kapi uygulamalari arasinda seksiyonel kapı, pvc kapı, kepenk sistemleri, yangın kapıları ve otomatik yüklüme ranpaları bulunmaktadır.

Pratik kulanim özelligi, yüksek emniyetli yapisi, estetik tasarimi ve dekoratif durusu ile göz dolduran Seksiyonel kapi Çesitleri, her türlü alan için kolayca uygulanabilir özelligi, ebat ve sekilde sinir tanimayan zengin ürün yelpazesi ve birbirinden farkli çoklu avantajlari ile özellikle hangar ve garajlar için en ideal girisleri olusturmaktadir. 

Dekoratif tasarimlari, kolay temizlenebilir özelligi, bakim gerektirmeyen uzun ömürlü yapisi ve yüksek mukavemet gücü ile özellikle diger pencere uygulamalarini tarihe gömen, nemin, islakligin küfün oldugu alanlarda da kapi çözümleri ile pek çok açidan büyük avantaj saglayan PVC Kapi Modelleri, oldukça genis bir kullanim alani yelpazesine sahip olan; çürümeyen, rutubetlenmeyen, kirilmayan ve cila gerektirmeyen dokusu ile de tercih önceligi olusturan yeni nesi endüstriyel kapi üretimlerinin basinda gelmektedir.

Otomatik Kepenk Sistemleri, pek çok açidan sagladigi avantaj ile geleneksel yöntemleri gölgede birakan, üstün teknik ve donanim özellikleri ile öncelikli tercih sebebi olan yeni nesil otomasyon kepenk çözümlerinin imalat ve montajini gerçeklestiren kurulusumuz, satis sonrasinda sundugu hizmet devamliligi garantisi ile Kepenk Sistemleri Imalatçilari içerisinde büyük ayricalik yaratmaktadir. 

Yangın Kapıları, Yangin çikan ortamla iliskiyi keserek, çalisanlarin ve binanin güvenligini saglar. Ortam sicakliginin yangin baslangiç isisi olan 74° ye ulastigi an hemen kapanarak alev ve dumanin yayilmasini önler. Yükleme rampalari, yüklemelerde optimum kolaylik saglamak amaciyla menteseli ve teleskopik olarak EN  normlarina uygun üretilmektedir.

 
Kurumsal
Hakkımızda
Kalite Politikamız
Vizyon ve Misyonumuz
İnsan Kaynakları
Foto Galeri
Faaliyetlerimiz
Cephe Sistemleri
PVC Kapı - Pencere
Kapı Sistemleri
 
Anasayfa yeda alüminyum Site Haritası yeda alüminyum İletişim yeda alüminyum iletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji
yeda alüminyum