• yeda alüminyum
  • yeda alüminyum kurumsal
  • yeda alüminyum faaliyetlerimiz
  • yeda alüminyum projeler
  • yeda alüminyum referanslar
  • yeda alüminyum talep formu
  • yeda alüminyum iletişim
Cephe Sistemleri
yeda alüminyum kompozit panel

Alüminyum Kompozit Panel
Sağladığı kolaylıklar ve yetenekleri ile uygulamacı ve tasarımcılara büyük özgürlükler sağlar. Hafiflediği, kolay uygulamalara uygunluk sağlayabilecek çok sayıda rengi standart olark barındırır. Yapısı itibariyle tam dönüşümlüdür. Çevre dostu ekolojik olarak zararsız bir üründür.Montaj süres, kısadır. Uzun vade de sağladığı avanjaylarla ekonomiktir.Üretim de kullanılan hammaddelerin geri dönüşüm imkanı vardır. Çevreye zararı yoktur. Bakım ve temizliği kolaydır. Paslanma çüreme yaşanmaz. Bozuk cephe kusurlarını örter. Binaya ek yük getirmez. Deprem açısından güvenlidir. Tamiri arıza giderilmesi kolaydır. Taşınma kolaylığı vardır. Üstün düzey düzgünlüğüne sahiptir. Kompozit panel metal dayanımı sağlar. Diğer cephe elemanlarına göre hafif, daha incedir. Tasarım da özgürlük esneklik sağlanır.

yeda alüminyum cephe giydirmeGiydirme Cephe
Alüminyum giydirme cepheler; dış kabuğunu oluşturan ince cephe elemanları ile mekândan daha fazla faydalanmayı, iyi bir ses ve ısı yalıtımı sağlamayı, iklimlendirme cihazları ile homojen bir havalandırma sağlayarak mekânların kısa sürede ısıtılıp soğutulabilmesini sağlamaktadır. Temizlik ve bakımlarının kolaylığı kadar, hafifliği ve yapıya az yük binmesini sağlayan özellikleri ile çevresiyle uyumlu, estetik ve modern bir dış görünüme sahip alüminyum giydirme cepheler, kullanıcılar tarafından içinde yaşanmaktan memnuniyet duyulan binalar olarak karşımıza çıkmaktadır.
Alüminyum giydirme cephelerin mimaride farklı uygulama imkânları sunmasının sonucunda; otel, hastane, okul, alışveriş merkezi, çok katlı ofis binalarında, prestij amaçlı yapılarda fonksiyonellik ve estetik gerekçelerle yaygın bir kullanım alanı bulmuştur.

yeda alüminyum alüminyum doğramaAlüminyum Doğrama
Çağımızın en değerli metallerinden olan alüminyum dünyada kullanımı her geçen gün artmaktadır. Alüminyum yapısı gereği paslanma ve çürüme yapmaz uygulanacak profil çeşidine göre ısıya duyarlılık gösterdiği gibi yapılarınızı uzun yıllar dış etkenlerden korur. Firmamız tecrübesi,profesyonel ekibi ve gelişen teknoloji ile birlikte modern üretim sahasında siz kullanıcılarına en dayanıklı ve güvenli üretim avantajı sağlamaktadır.

 
Kurumsal
Hakkımızda
Kalite Politikamız
Vizyon ve Misyonumuz
İnsan Kaynakları
Foto Galeri
Faaliyetlerimiz
Cephe Sistemleri
PVC Kapı - Pencere
Kapı Sistemleri
 
Anasayfa yeda alüminyum Site Haritası yeda alüminyum İletişim yeda alüminyum iletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji
yeda alüminyum